Wydajniejsze połączenie

Internauci mogą już się zaopatrzyć w nową wersję Internet Tweak 2001, programu zwiększającego komfort korzystania z globalnej sieci.

Firrna Winboost.com, specjalizująca się w tworzeniu programów podnoszących wydajność sprzętu komputerowego i systemu operacyjnego, udostępniła swój najnowszy produkt - Internet Tweak 2001 2.0. Zaprojektowano go z myślą o zwiększeniu komfortu korzystania z Internetu.

W sekcji DUN Performance, służącej do optymalnej konfiguracji parametrów połączenia internetowego, aplikacja umożliwia zmianę tych wpisów w rejestrze Windows, które są odpowiedzialne za przepustowość łącza (NDI cache, IPMTU). Za pomocą Internet Tweak 2001 użytkownik może ustawić wiele ukrytych parametrów w Internet Explorer, Outlook Express oraz Netscape Communicator, np. zmienić animowane logo lub wygląd pasków tytułowych. Do programu dołączony jest obszerny plik pomocy zawierający informacje o działaniu poszczególnych parametrów oraz opis wielu ciekawych trików.

Zobacz również:

Internet Tweak 2001 2.0 jest dostępny w dwóch wersja: bezpłatnej Standard, którą można pobrać z naszego serwisu FTP, oraz komercyjnej GoldEdition, oferującej większą liczbę opcji, która kosztuje 20 USD.

Więcej informacji: www.magellass.com/


TOP 200