Wtorkowy Przegląd Prasy

Łukasz Wejchert zaangażowany w Virgin Mobile... Szybki internet: Orange i T-Mobile kontra Play... Najwyższa Izba Kontroli negatywnie ocenia Polską Bibliotekę Internetową... Europol zbada trendy rozwoju cyberprzestępczości... Polski wyścig po grafen...

COMPUTERWORLD

Najwyższa Izba Kontroli negatywnie ocenia Polską Bibliotekę Internetową

Projekt pochłonął 10 mln zł, ale stan zasobów oraz funkcjonalność PBI znacząco odbiega od standardów oferowanych przez inne biblioteki cyfrowe - uważa NIK.

RZECZPOSPOLITA

Łukasz Wejchert zaangażowany w Virgin Mobile

Były udziałowiec grupy ITI zainwestował w spółkę, która będzie prowadzić w Polsce markę Virgin Mobile. - Obejmuję w niej mniejszościowe udziały - powiedział Łukasz Wejchert podczas dzisiejszego spotkania z mediami.

GAZETA PRAWNA

Szybki internet: Orange i T-Mobile kontra Play

UKE lada dzień ogłosi przetarg na częstotliwości dla szybkiego internetu. Im bliżej startu przetargu na 1800 Mhz, tym większa nerwowość wśród operatorów. Podział pasma zdecyduje o ich przyszłej pozycji rynkowej. Orange Polska i T-Mobile przekonują, by Urząd Komunikacji Elektronicznej nie faworyzował w przetargu Playa.

WYBORCZA.BIZ

Polski wyścig po grafen

Polacy są coraz bliżej zastosowania supernowoczesnego grafenu w przemyśle. Zajmie się tym konsorcjum firm, uczelni i instytutów naukowych. Będziemy produkować materiał przyszłości.

NETWORLD

Europol zbada trendy rozwoju cyberprzestępczości

Wystartował jeden z największych międzynarodowych programów konsultacyjnych dotyczących cyberprzestępczości, który pomoże rządom, organom ścigania i przedsiębiorstwom w skutecznej walce z przestępcami internetowymi.

Oracle sięga po użytkowników Sybase

Nowe narzędzie ma pozwalać na migrację z Sybase do Oracle bez konieczności przepisywania przez użytkowników kodu źródłowego przenoszonych aplikacji.


TOP 200