Wszystko w jednym

e-Picture pozwala zapomnieć o istnieniu innych programów do tworzenia grafiki stron WWW.

e-Picture pozwala zapomnieć o istnieniu innych programów do tworzenia grafiki stron WWW.

Tworzenie oprawy graficznej stron WWW z wykorzystaniem tradycyjnych narzędzi do obróbki plików graficznych jest zadaniem wykonalnym, choć może zająć trochę czasu. Przykładowo - przy tworzeniu prostego logo praca jest rozpoczynana od Adobe Illustratora, następnie rezultat importowany do edytora Adobe Photoshop, by zastosować odpowiednie filtry i inne efekty. Chcąc uzyskać animowany obrazek, trzeba użyć innego narzędzia. To trochę skomplikowane, przynajmniej jeśli chodzi o zwyczajną grafikę widoczną na stronach !WWW. Obecnie wystarczy narzędzie e-Picture, które ma funkcje tylko naprawdę potrzebne.

Program dopiero pojawił się na rynku (na platformę Windows od września br.) Jego niewątpliwą zaletą jest logiczna, jasna konstrukcja - e-Picture powstał jako produkt zaprojektowany od podstaw, a nie jako zlepek różnych modułów. Zawiera bitmapowy i wektorowy edytor graficzny oraz specjalne narzędzie do budowania animacji (pozwalające na ustalanie osobnych parametrów dla każdej ramki). Nie jest to program dedykowany tylko nowic-juszom, zadowoleni powinni być z niego także profesjonaliści - do pełnego wykorzystania jego możliwości przyda się bowiem wiedza o tworzeniu grafiki i pomocne będzie doświadczenie zdobyte w pracy z Photoshopem czy Illustratorem.

e-Picture pozwala na tworzenie szablonów plików graficznych. Wyposażono go w duży zestaw narzędzi, filtrów i możliwość odwoływania dokonanych operacji dowolną liczbę działań wstecz.

<hr size=1 noshade>e-Picture w. 1.0

Producent: BeatWare Inc.

http://www.beatware.com

Cena: 199 USD

Platformy: MacOS, Windows 95, 98

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200