Wspomagający Hermes

Hermes dla DOS to tania oferta dla małych lub średnich firm.

Hermes dla DOS to tania oferta dla małych lub średnich firm.

HumanSoft oferuje zintegrowane pakiety Hermes do wspomagania zarządzania małą lub średnią firmą. Obecnie dostępne są dwie wersje programu - wielomagazynowy Hermes PRO i tania wersja jednomagazynowa Hermes MINI. Obie korzystają z bazy danych FoxPro i pracują pod kontrolą DOS. Hermes PRO składa się z części magazynowo-handlowej i opcjonalnie księgi handlowej oraz księgi przychodów i rozchodów. Część magazynowo-handlowa zapewnia obsługę sprzedaży, zakupów, gospodarki magazynowej, kasy (w tym rozliczeń kasa - bank), prowadzenie rejestrów VAT i analiz ekonomicznych. Hermes PRO pozwala na obsługę dowolnej liczby firm - jest programem wielomagazynowym i wielostanowiskowym. Aplikacja może pracować pod kontrolą Novell NetWare, Windows NT, Windows 95/98, Lantastic.

Program umożliwia elektroniczną wymianę danych w firmach wielooddziałowych, współpracuje z urządzeniami do ewidencji sprzedaży z rodziny SET firmy Univex, wagami elektronicznymi oraz z kilkoma typami kas i drukarek fiskalnych, a także może korzystać z kodów kreskowych włącznie z drukowaniem etykiet na specjalnych drukarkach.

Hermes MINI natomiast jest przeznaczony dla małych sklepów, hurtowni lub punktów usługowych. Program ma funkcje do wspomagania obsługi magazynu, kas i drukarek fiskalnych oraz komputerową książkę przychodów i rozchodów. Istnieje możliwość aktualizacji do Hermes PRO. Hermes MINI kosztuje tylko 450 zł. Łatwość obsługi i niska cena sprawiają, że Hermes jest interesującą ofertą dla tych, którzy wciąż chcą korzystać z programów dla DOS. HumanSoft planuje opracowanie kolejnych wersji programu rozszerzonych o takie funkcje, jak rozliczenie produkcji i ewidencja płac.


TOP 200