Współpraca Expandera z Onetem

Użytkownicy portalu będą mogli korzystać z narzędzi i produktów finansowych, oferowanych przez instytucje, współpracujące z serwisem Expander.pl.

Onet.pl nawiązał współpracę z serwisem finansowym Expander.pl. Użytkownicy Onetu będą mogli korzystać z finansowej oferty Expandera bezpośrednio poprzez portal. "Na naszym portalu powstaje już od dłuższego czasu serwis finansowy (ePieniądze). Dzięki pojawieniu się u nas Expandera rozszerzyliśmy gamę produktów o kolejne narzędzia do zarządzania finansami" - mówi powiedziała Magdalena Maliszewska, rzecznik Onetu. Dotychczas poprzez finansowy serwis Onetu można było korzystać z usług mBanku oraz domów maklerskiech: Bossa i Woodstock.

Expander.pl ma w ofercie ponad 20 produktów finansowych. Należą do nich kredyty mieszkaniowe i hipoteczne czy oferty ubezpieczeniowe. Założycielem serwisu jest spółka FinFin SA, kontrolowana przez Softbank. Przedstawiciele Expandera utrzymują, że serwis ma obecnie 60 tys. zarejestrowanych użytkowników.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

"Liczymy na to, że wartość transakcji zawieranych dzięki umowie z Onetem w ciągu kilku najbliższych miesięcy osiągnie 1 mln zł, a do maja przyszłego roku wzrośnie do 3 mln zł" - mówi Dawid Piekarz, dyrektor ds. PR w Expander.pl.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200