Współpraca Expandera z Onetem

Użytkownicy portalu będą mogli korzystać z narzędzi i produktów finansowych, oferowanych przez instytucje, współpracujące z serwisem Expander.pl.

Onet.pl nawiązał współpracę z serwisem finansowym Expander.pl. Użytkownicy Onetu będą mogli korzystać z finansowej oferty Expandera bezpośrednio poprzez portal. "Na naszym portalu powstaje już od dłuższego czasu serwis finansowy (ePieniądze). Dzięki pojawieniu się u nas Expandera rozszerzyliśmy gamę produktów o kolejne narzędzia do zarządzania finansami" - mówi powiedziała Magdalena Maliszewska, rzecznik Onetu. Dotychczas poprzez finansowy serwis Onetu można było korzystać z usług mBanku oraz domów maklerskiech: Bossa i Woodstock.

Expander.pl ma w ofercie ponad 20 produktów finansowych. Należą do nich kredyty mieszkaniowe i hipoteczne czy oferty ubezpieczeniowe. Założycielem serwisu jest spółka FinFin SA, kontrolowana przez Softbank. Przedstawiciele Expandera utrzymują, że serwis ma obecnie 60 tys. zarejestrowanych użytkowników.

"Liczymy na to, że wartość transakcji zawieranych dzięki umowie z Onetem w ciągu kilku najbliższych miesięcy osiągnie 1 mln zł, a do maja przyszłego roku wzrośnie do 3 mln zł" - mówi Dawid Piekarz, dyrektor ds. PR w Expander.pl.