Wspólny serwis HP i Oracle

Polskie przedstawicielstwa Hewlett-Packard i Oracle razem oferują swoim klientom pomoc techniczną.

Polskie przedstawicielstwa Hewlett-Packard i Oracle razem oferują swoim klientom pomoc techniczną.

Na mocy podpisanej umowy działy serwisowe obu firm będą wzajemnie się informować o wszystkich przypadkach zgłaszanych przez klientów projektów wdrażanych przez HP i Oracle. Klientom daje to możliwość szybkiego kontaktu z dowolnym działem pomocy technicznej bez rozróżnienia na serwis sprzętu HP czy oprogramowania Oracle, po czym specjaliści dostawcy sami zdecydują o przekazaniu sprawy do odpowiedniego działu. Klienci jednak nadal będą musieli podpisywać umowy serwisowe z obu dostawcami.

Choć HP i Oracle od ponad roku współpracują ze sobą na światowych rynkach, tego typu umowa jest pierwszą w przypadku obu firm. Andrzej Dopierała, prezes HP Polska, zapowiedział, że dalsza współpraca z Oracle w Polsce obejmie także m.in. działania marketingowe. Szefowie obu firm jednak nie zaprzeczyły, że podobna współpraca jest możliwa także z innymi firmami informatycznymi, choć obecnie nie prowadzi się tego typu rozmów.

Informacje:

www.hp.com.pl

www.oracle.com/pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200