Wspólnie taniej

Sybase proponuje leasing operacyjny narzędzi.

Sybase proponuje leasing operacyjny narzędzi.

Główną korzyścią dla firm programistycznych współpracujących z Sybase Polska, które przystąpią do nowego programu Commercial Application Partner (CAP), ma być możliwość korzystania na specjalnych warunkach z bazy danych Adaptive Server Anywhere, przeznaczonej do wdrażania w oprogramowaniu autorskim. Wówczas cena za jedno stanowisko lub serwer, na którym pracuje oprogramowanie autorskie, wynosi 94 USD.

Nie kupuj!

Najważniejszą zmianą w programie CAP jest możliwość leasingu operacyjnego, finansowanego przez Sybase Polska, które współpracuje z Carcade Invest. Leasing dotyczy narzędzi, takich jak PowerBuilder, PowerJ i PowerDesigner. Bazy danych na potrzeby produkcji oprogramowania partnerzy otrzymują bezpłatnie. Firmy nie ponoszą kosztów leasingu, a zyskują możliwość wpisania rat leasingowych w koszty działalności. Według Sybase Polska, dzięki temu oprogramowanie amortyzuje się średnio w dwa razy krótszym czasie.

Na dobry początek

Partnerzy w ciągu pierwszych 6 miesięcy uczestnictwa w programie mogą bez dodatkowych opłat skorzystać ze wsparcia oferowanego przez dział techniczny Sybase Polska. Przez cztery dni w roku mogą również bezpłatnie korzystać z laboratorium Sybase i pomocy konsultanta. Otrzymają upust handlowy na bazy danych oraz bezpłatne produkty na potrzeby testów. Możliwa jest także wspólna promocja rozwiązań.

Partnerzy zobowiązani są natomiast do uzupełniania swojej wiedzy w zakresie technologii Sybase. Co najmniej dwóch pracowników firmy partnerskiej musi brać udział w dorocznej konferencji autoryzacyjnej Sybase.


TOP 200