Wspólne wdrożenie T-Systems Polska i Infovide

Konsorcjum obu spółek zaimplementuje w Zakładzie Transformatorów w Mikołowie system SAP R/3.

T-Systems Polska i Infovide wspólnie przeprowadzą wdrożenie systemu SAP R/3 w Zakładzie Transformatorów w Mikołowie, należącym do Alstom T&D SA. Jedna z 12 fabryk transformatorów rozdzielczych koncernu Alstom na świecie korzystać będzie z modułów R/3 obsługujących w zakładzie: sprzedaż i dystrybucję, środki trwałe, gospodarkę magazynową, controlling i rachunkowość finansową. System wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem firmy SAP jest standardową platformą stosowaną w korporacji Alstom.

W chwili obecnej specjaliści T-Systems i Infovide rozpoczęli etap wdrożeniowy pakietu, który poprzedzono analizą biznesową projektu. Wdrożenie rozpoczęto od modułów finansowo-księgowych. Adaptacja systemu na potrzeby zakładu produkcyjnego w Mikołowie potrwa do kwietnia tego roku. Kierownictwo fabryki nie wyklucza w przyszłości rozszerzenia funkcjonalności SAP R/3.

Zobacz również:

  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
  • Microsoft Office 365 - lista wersji, najważniejsze zmiany dla biznesu
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200