Wspólna inicjatywa Commvault, Pure Storage i Cisco

Commvault (twórca rozwiązań klasy korporacyjnej do tworzenia kopii zapasowych, odtwarzania i archiwizowania danych oraz ich przetwarzania w chmurze) poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Pure Storage i zintegrowaniu swojej platformy Commvault Data Platform i technologii IntelliSnap z oferowaną wspólnie przez firmy Cisco i Pure Storage infrastrukturą FlashStack.

FlashStack to infrastruktura konwergentna, która łączy technologie obliczeniowe i sieciowe oraz sprzęt pamięci masowej w jednej, zintegrowanej architekturze. Jednym z efektów współpracy firm Commvault, Cisco i Pure Storage jest warstwa ochrony danych, stworzona dzięki integracji technologii IntelliSnap z platformą FlashStack.

Połączenie architektur testowych i referencyjnych firm Cisco i Commvault pozwala rozszerzyć zabezpieczenia oparte na kopiach migawkowych w infrastrukturze FlashStack. Kopie zapasowe są tworzone w systemie Unified Computing System firmy Cisco jako część infrastruktury konwergentnej.

Zobacz również:

  • Darmowy hosting bije rekordy popularności
  • Connections Live 2022

Konsolidacja ta pozwala na wykorzystanie kopii migawkowych w znacznie szerszym zakresie, np. w celach programistycznych i testowych, w środowiskach programistyczno-operacyjnych (DevOps), w procesach analitycznych i raportach.

Dzięki współpracy z firmami Pure Storage i Cisco stworzyliśmy zintegrowane rozwiązanie, które łączy nasze oprogramowanie IntelliSnap z infrastrukturą FlashStack. Pomoże nam ono w realizacji tego celu” ― powiedział Ralph Nimergood, wiceprezes ds. globalnej współpracy i kanałów sprzedaży w firmie Commvault.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200