Wonlok SA wdrożyła system obsługi kredytów w BGK

Spółka zakończyła wdrożenie Systemu Administracji Kredytami SAK-KFM w oddziałach Banku Gospodarstwa Krajowego. Oprogramowanie służy do obsługi kredytów z Krajowego Funduszu Mieszkaniowego.

Spółka zakończyła wdrożenie Systemu Administracji Kredytami SAK-KFM w oddziałach Banku Gospodarstwa Krajowego. Aplikacja służy do obsługi kredytów z Krajowego Funduszu Mieszkaniowego. System obsługuje pełny proces kredytowania od momentu złożenia przez klienta odpowiednich dokumentów do czasu ostatecznej spłaty zadłużenia i rozliczenia. SAK-KFM zintegrowany jest z księgą główną BGK i zapewnia również współpracę z pakietem MS Office. Jak utrzymują przedstawiciele Wonlok S.A. system wyróżnia m.in. możliwość obsługi wieloetapowych wypłat kolejnych transzy kredytu. Rozwiązania zostało stworzone w oparciu o bazę Oracle 8i.

System kredytowy wdrożony został w centrali BGK oraz warszawskim i wrocławskim oddziale banku. Z rozwiązania korzystać będą także punkty obsługi klientów w Szczecinie, Poznaniu i Krakowie.

Zobacz również:

  • Indie znoszą zakaz wykorzystywania kart operatora MasterCard
  • W porównaniu z europejskim polski przemysł nie lubi nowoczesnych technologii
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200