Wojciech Zaskórski na czele Lenovo Polska

Wojciech Zaskórski objął z początkiem maja stanowisko General Managera w Lenovo Polska. Do jego obszaru odpowiedzialności będzie należeć całokształt działań firmy, zarządzanie sprzedażą oraz portfolio produktów i usług przeznaczonych dla użytkowników indywidualnych i biznesowych.

Wojciech Zaskórski na czele Lenovo Polska

Wojciech Zaskórski będzie raportował do Ivana Bozeva, dyrektora generalnego na region Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

Wcześniej Wojciech Zaskórski przez 7 lat był związany z Samsung Electronics Polska, gdzie pełnił m.in. funkcję Enterprise Business Division Director. Wcześniej pracował m.in. w Sygnity.

Zobacz również:

  • Przychody Lenovo spadają czwarty kwartał z rzędu
  • Sam Altman triumfalnie wraca do OpenAI

Z branżą informatyczną jest związany od ponad 20 lat. Jest absolwentem wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wojskowej Akademii Technicznej (dr nauk o bezpieczeństwie informacyjnym), jest absolwentem studiów MBA w Akademii Leona Koźmińskiego.

„Poprowadzenie Lenovo na polskim rynku to wyzwanie i odpowiedzialność, które z entuzjazmem podejmuję. Jestem dumny, że trafiam do firmy w przełomowym momencie cyfrowej transformacji pracy oraz biznesu. W Lenovo wierzymy, że technologia może rozwiązać największe wyzwania ludzkości, dlatego podstawą prowadzonych przez nas działań, od momentu tworzenia innowacji do ich wdrożenia, jest zorientowanie na potrzeby oraz oczekiwania klienta. Jestem skoncentrowany na systematycznej realizacji naszej strategii i wspieraniu dalszego rozwoju marki, który umożliwi nam urzeczywistnianie tej wizji i tym samym oferowaniu wszystkim użytkownikom inteligentniejszych technologii” – powiedział Wojciech Zaskórski, General Manager Lenovo Polska.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200