Właściciel Krossa Przedsiębiorcą Roku

Prezes przasnyskiego Krossa, największego producenta rowerów w Polsce - Zbigniew Sosnowski - został zwycięzcą 2. polskiej edycji konkursu "Przedsiębiorca Roku". CXO zaprasza na fotoreportaż z fabryki w Przasnyszu.

W konkursie zorganizowanym przez Ernst&Young zwyciężył Zbigniew Sosnowski, założyciel i prezes największego w Polsce producenta rowerów, firmy Kross z Przasnysza. Prezes Krossa Sosnowski zwyciężył także w innej konkursowej kategorii - Produkcja. Zbigniew Sosnowski będzie reprezentował Polskę podczas wyborów Światowego Przedsiębiorcy Roku - "World Entrepreneur of the Year" w Monte Carlo, w maju 2005.

Redakcja CXO gratuluje zwycięzcy, a czytelników zapraszamy do materiałów z październikowego wydania naszego magazynu - fotoreportażu z fabryki Krossa w Przasnyszu i artykułu poświęconego przeżywającemu dobre czasy polskiemu przemysłowi rowerowemu, w którym o swoim biznesie opowiada także Zbigniew Sosnowski.

W postałych kategoriach nagrodzono Jacka Świderskiego z o2.pl (Nowy Biznes), Iwonę Łaszcz z Centrum Medyczne LIM (wyróżnienie w kategorii Usługi) i Janusza Szajnę z ADB Polska (wyróżnienie w kategorii Usługi). Nagrodę Specjalną za osiągnięcia życiowe otrzymał Zbigniew Drzymała (Inter Groclin Auto). Ogółem w konkursie wzięło udział ponad 50 osób i 49 firm.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200