Witryna pełna okazji

Witryna Nonags zawiera mnóstwo bezpłatnego oprogramowania przeznaczonego dla sieci lokalnych. Dwa z nich są udostępnione jako próbka.

Network Inventory

Network Inventory to utility wspomagające administratorów sieci w przeprowadzaniu inwentaryzacji oprogramowania na wszystkich maszynach pracujących w sieci. Odpowiedni kreator prowadzi użytkownika przez proces konfigurowania zakresu przeszukiwań klientów i definiowania zasad rozpoznawania pakietów oprogramowania. Rezultaty przeszukiwań mogą być wyświetlane w układach: maszyny z zainstalowanym (lub nie) określonym oprogramowaniem albo oprogramowanie zainstalowane (lub nie) na określonej maszynie.

.

Network Messenger

Jest to pakiet dla administratorów sieci, także autorstwa Paula Costello, rozsyłający komunikaty do użytkowników w sieci domen NT. Program umożliwia administratorowi sieci proste i szybkie zaaranżowanie dystrybucji komunikatów do użytkowników sieci. Główne cechy tego programu to możliwość dołączania załączników do komunikatu, możliwość harmonogramowania komunikatów, wyświetlanie komunikatu przy każdym logowaniu, wymuszanie komunikatu na "wierzchu" ekranu, raport o komunikatach oraz automatyczna dystrybucja klientów i ich uaktualnień.

Takie i temu podobne okazje można znaleźć pod adresem:http://www.nonags.com/nonags/lan.html .


TOP 200