Windows XP prawie jak Vista

Nie masz zamiaru wydawać pieniędzy na nowy system operacyjny Microsoftu? Nie jesteś do końca przekonany o konieczności przesiadki na Vistę? Przedstawiamy kilka narzędzi, dzięki którym twój stary, dobry "ikspek" będzie posiadał najważniejsze nowinki wprowadzone u młodszego brata i co najważniejsze (dla niektórych miłośników zmian skórek, tapet i tematów) będzie wyglądał prawie jak on. Internet Explorer 7, Windows Media Player 11, Windows Defender, Desktop Search i wiele innych programów pozwolą ci jeszcze długo korzystać ze starego systemu zapewniając wygodę użytkowania i bezpieczeństwo.

Windows XP prawie jak Vista
Nowy system operacyjny będzie miał swoją oficjalną premierę 30 stycznia i raczej mało prawdopodobne, żeby większość użytkowników "rzuciła się do sklepów" aby zakupić kolorowe pudełko zawierające płytę DVD. Pewnie minie jeszcze kilka miesięcy do czasu, aż Vista zacznie zastępować poczciwego Windows XP. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz zmieniać systemu operacyjnego, pomożemy ci ulepszyć ten stary na tyle, abyś mógł z niego korzystać jeszcze przez długi czas. Zaletą takiego rozwiązania, jest możliwość wybrania ulepszeń, bo nie każdy użytkownik musi mieć nowe ikony i kolorowe tapety, ale na pewno zechce zainstalować pakiet zabezpieczeń czy też bezpieczniejszą wersję przeglądarki internetowej.

Internet Explorer 7

Finalna wersja polska najpopularniejszej przeglądarki internetowej na świecie. Oprócz nowego interfejsu w siódmym wydaniu można przeglądać strony WWW w kartach, korzystać z łatwego wyszukiwania oraz przeglądać kanały RSS.

Windows XP prawie jak Vista

Najważniejszą jest poprawa bezpieczeństwa programu, z którym do tej pory były problemy. Programiści Microsoftu nieco spóźnili się ze swoimi "nowościami", gdyż konkurencja posiada je w swojej ofercie od dawna. Siłą Internet Explorera jest jednak przyzwyczajenie milionów użytkowników na całym świecie, którzy teraz będą mogą cieszyć się bezpiecznym i wygodnym narzędziem. Program dostępny jest w języku polskim. Więcej na temat nowej wersji znajdziesz w materiale Internet Explorer 7.0 - wersja polska

Pobierz plik

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200