Windows XP RC2 już niedługo

Programiści Microsoftu wkroczyli w końcową fazę prac nad ostatnią wersją testową Windows XP - RC2. Wersja ta ma zostać udostępniona w ciągu najbliższych kilku dni.

Programiści Microsoftu wkroczyli w końcową fazę prac nad ostatnią wersją testową Windows XP - RC2. Wiceprezes Microsoftu, Jim Allchin, zapowiedział, że ostatnia wersja testowa systemu Windows XP, oznaczona symbolem RC2 (Release Candidate 2), będzie dostępna w ciągu kilku najbliższych dni.

Wersja RC1 ukazała się na początku lipca tego roku. Według informacji podanych przez producenta, przetestowało ją aż 100 tysięcy użytkowników. Każdy z nich musiał zapłacić za możliwość sprawdzenia zalet i wad nowego systemu po 10 USD. Niektórym udało się jednak uniknąć uiszczania opłaty. Niedługo po opracowaniu Win XP RC1 "wyciekł" bowiem do Internetu i przez pewien czas można było pobrać go za darmo z witryny jednego z partnerów Microsoftu.

Zobacz również:

  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
  • Historia aktualizacji Windowsa 10 - najważniejsze zmiany dla biznesu
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200