Windows 2000 Datacenter Server trafił do produkcji

Microsoft przekazał do produkcji Windows 2000 Datacenter Server. Pierwszymi producentami którzy zobowiązali się do instalacji tego systemu na swoich komputerach są Compaq, Dell, IBM, Hewlett-Packard i...

Microsoft przekazał do produkcji Windows 2000 Datacenter Server. Pierwszymi producentami którzy zobowiązali się do instalacji tego systemu na swoich komputerach są Compaq, Dell, IBM, Hewlett-Packard i Unisys. Oficjalna premiera systemu zaplanowana została na 26 września. Testy tej wersji Windows 2000 rozpoczęły się blisko rok temu i były prowadzone w ponad 300 przedsiębiorstwach.

Datacenter to najbardziej zaawansowana z wersji systemu Windows 2000 umożliwiająca pracę na serwerach 32-procesorowych wyposażonych maksymalnie w 64 GB pamięci RAM. System umożliwia również budowanie klastrów składających się maksymalnie z czterech serwerów.

Windows 2000 Datacenter Server dostępny będzie za pośrednictwem sieci autoryzowanych partnerów (Certified Datacenter Partners), do których należą wymienieni wcześniej producenci.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200