WinUtilities Pro - systemowy przybornik do pobrania

Optymalizacja, przyspieszanie i zarządzanie systemem operacyjnym stanie się łatwiejsze po zainstalowaniu programu WinUtilities Pro 9.85. Aplikacja zadba o spójność rejestru, wykasuje ślady pracy i zbędne pliki, a także zwiększy bezpieczeństwo korzystania z komputera. Prezentujemy WinUtilities Pro 9.85 i zachęcamy do pobrania programu całkowicie za darmo.

WinUtilities Pro - systemowy przybornik do pobrania

WinUtilities Pro 9.85

Pobierz: WinUtilities Pro 9.85

WinUtilities Pro 9.85 to zestaw narzędzi do optymalizacji, konfiguracji i poprawy wydajności działania systemu operacyjnego. Aplikacja czyści dyski twarde z niepotrzebnych danych, kasuje ślady pracy na komputerze oraz w Internecie.

Zobacz również:

  • Nowe narzędzia ułatwiają zadanie przechodzenia na system Windows 11

Skasowanie niepotrzebnych plików zwiększa miejsce dostępne na dysku, ułatwia wyszukiwanie danych i likwiduje bałagan w plikach. Poprawia również ogólną wydajność systemu. Podobny efekt uzyskuje się po oczyszczeniu rejestru. Funkcje programu WinUtilities Pro 9.85 pozwolą skasować z rejestru wpisy zawierające błędy, czy odwołujące się do odinstalowanych programów. Uporządkowanie kluczy, kompresja oraz zmniejszenie rozmiaru rejestru, które umożliwia WinUtilities Pro 9.85 mają znaczący wpływ na szybkość Windows. Skrócenie czasu uruchamiania systemu Windows uzyskuje się dodatkowo poprzez usunięcie z autostartu niepotrzebnych programów, narzędzi i usług startujących razem z systemem. Optymalizację ułatwiają również narzędzia do kontroli procesów oraz menadżer instalacji i kasowania programów. Znaczny wpływ na poprawę wydajności ma także menadżer korzystania z pamięci operacyjnej. Wszystkie powyższe funkcje zawarte są w zbiorczej aplikacji WinUtilities Pro 9.85.

Pobierz: WinUtilities Pro 9.85

WinUtilities Pro 9.85 dostarcza funkcje poprawiające bezpieczeństwo korzystania z komputera i Internetu. Program WinUtilities Pro 9.85 skasuje ślady korzystania z różnych aplikacji, wyczyści logi systemowe i informacje pozostawione w rejestrze. Usunie historię odwiedzanych witryn, pamięć podręczną, pliki cookies i informacje o korzystaniu z wyszukiwarek. Zabezpieczy hasłem pliki wykonywalne aplikacji umożliwiając ich uruchomienie jedynie upoważnionym osobom. Ochronę poprawia także funkcja kontroli rodzicielskiej. Aby zagwarantować bezpieczeństwo danych program wyposażony został w opcje bezpiecznego kasowania, która uniemożliwia odzyskanie usuniętych z dysku plików. Narzędzia do tworzenia kopii zapasowych rejestru przydadzą się zaś w razie awarii systemu.

Zestaw narzędzi WinUtilities Pro 9.85 uzupełniono w funkcje ułatwiające konfigurację i codzienne zarządzanie system. Program WinUtilities Pro 9.85 dzieli duże pliki na mniejsze, wyszukuje i usuwa duplikaty. Menadżer skrótów weryfikuje, naprawia i kasuje uszkodzone skróty do aplikacji, rozbudowany edytor rejestru ułatwia wyszukiwanie danych w systemowej bazie, a funkcje kontroli systemu upraszczają dostęp do opcji konfiguracyjnych Windows. Za pomocą programu można również zweryfikować zainstalowany sprzęt i programu. Ma ona również wbudowany harmonogram ułatwiający cykliczne wykonywanie niektórych operacji i automatyczne zamykanie systemu i wyłączanie komputera.

Wersja testowa WinUtilities Pro 9.85 działa 31 dni. Nie ma polskiej wersji językowej. Program WinUtilities Pro 9.85 próbuje podczas instalacji zmienić stronę startową, domyślną wyszukiwarkę i zainstalować dodatkowy pasek narzędziowy przeglądarki.

Pobierz: WinUtilities Pro 9.85

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200