Win2K SP3 oficjalnie do pobrania

Użytkownicy Windows 2000 mogą już pobrać oficjalnie udostępniony Service Pack 3, duże uaktualnienie dla tego systemu operacyjnego.

Użytkownicy Windows 2000 mogą już pobrać oficjalnie udostępniony Service Pack 3 (SP3), duże uaktualnienie dla tego systemu operacyjnego. Informacje o SP3 pojawiły się na stronach Microsoftu późnym wieczorem naszego czasu, ale gotowe pliki można było z serwerów firmy już 2 dni wcześniej.

Na razie dostępne są jedynie wersje angielska i niemiecka. Polskiej edycji językowej należy się spodziewać za około 4 do 6 tygodni, jak nieoficjalnie poinformowali nas przedstawiciele Microsoftu.

Zobacz również:

Service Pack 3 jest zbiorem poprawek zapewniających większą niezawodność i stabilność systemu, podnoszących poziom bezpieczeństwa oraz rozwiązujących szereg problemów kompatybilności aplikacji z Windows 2000 (chodzi tu przede wszystkim o programy zaprojektowane dla innych wersji systemu). Znajdziemy tu również wszystkie łatki z wcześniejszych aktualizacji: Service Pack 1 i 2 (m.in. 128-bitowy klucz szyfrujący zamiast standardowego 56-bitowego).

Pliki do pobrania pod następującymi adresami:

Wersja pełna (ok. 125 MB):

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0884.html

Wersja do instalacji z sieci (pobiera tylko niezbędne komponenty):

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0883.html


TOP 200