Wiemy już gdzie i kiedy Samsung zaprezentuje oficjalnie Galaxy Note 8

Samsung zaczął wczoraj rozsyłać zaproszenia na konferencję, na której zaprezentuje oficjalnie swój najnowszy smartfon Galaxy Note 8. Na zaproszeniach widnieje data i miejsce konferencji: Nowy Jork 23. sierpnia.

Jak wiadomo, smartfon Galaxy Note 8 jest następcą urządzenia, które zniknęło w zeszłym roku z rynku z powodu wykryciu w nim poważnej wady. Była ona na tyle poważna, że smartfony nie tylko przegrzewały się, ale potrafiły wybuchać czy zapalać się. Mowa oczywiście o smartfonie Galaxy Note 7.

W internecie pojawiło się już wiele przecieków z których można było się dowiedzieć, jakie nowe technologie Samsung wprowadzi do swojego najnowsze smartfona. Do dzisiaj trudno powiedzieć, które z tych spekulacji miały jakiekolwiek pokrycie w rzeczywistości , a które były zwykłą plotką. Już za miesiąc – dokładnie 23-go sierpnia o 10 rano amerykańskiego czasu Eastern – dowiemy się prawdy.

Zobacz również:

  • Załamanie rynku smartfonów w Europie - najgorszy wynik od 9 lat
  • Sprzedaż Galaxy S22 spada - winne obniżanie wydajności GOS
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200