Wieloplatformowy multikomunikator

Ukazała się nowa wersja - 0.80 - programu Gaim darmowego, działającego na wielu platformach multikomunikatora internetowego. Gaim zawiera wsparcie m.in. dla Gadu-Gadu, Jabbera, ICQ, MSN i wielu innych.

Wieloplatformowy multikomunikator

Gaim 0.80

Program łączy w sobie ogromne możliwości (obsługa wielu protokołów, wielu kont użytkownika, elastyczność w konfigurowaniu, możliwość jednoczesnego zalogowania się do każdej z sieci) z prostotą i szybkością obsługi.

W najnowszej wersji - Gaim 0.80 - dodano możliwość wysyłania plików z okna rozmowy, przeciągania plików bezpośrednio na listę znajomych, a także wsparcie dla przeglądarki Epiphany. Poprawiono wyświetlanie okien, w tym okna wyboru plików, wyświetlanie statusów w sieci Gadu-Gadu oraz kilka błędów związanych z wyświetlaniem ikon, logowaniem i współpracą z przeglądarkami. Program, rozprowadzany na licencji GPL, można pobrać ze strony producenta.

Więcej informacji:

http://gaim.sourceforge.net

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200