Wielofunkcyjny kombajn HP

HP zaprezentowało nowe urządzenie wielofunkcyjne HP PSC750, którego funkcje obejmują: drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów.

HP zaprezentowało nowe urządzenie wielofunkcyjne HP PSC750, którego funkcje obejmują: drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów.

Według zapewnień producenta drukarka oferuje wydruk kolorowych dokumentów o fotograficznej jakości (precyzyjna technologia hp photoret III) z szybkością do 8,5 str./min i generuje strony tekstowe z szybkością do 11 str./min. Skanowanie obrazów (36 bitowe kodowanie kolorów, 256 poziomów szarości, rozdzielczość optyczna 600 x 1200 dpi) odbywa się wprost do aplikacji lub wiadomości e-mail (jako załącznik). Dołączane oprogramowanie OCR przyspiesza proces skanowania dokumentów, a skaner stolikowy umożliwia kopiowanie wybranych fragmentów z książek, zmniejszanie i powiększanie oryginałów w zakresie od 25% do 400% i uzyskiwanie do 99 kopii za jednym razem. Kopiowanie w kolorze odbywa się z szybkością do 8 str./min. Port USB pozwala na prostą instalację a zintegrowane oprogramowanie i panel sterowania mają ułatwić korzystanie ze dostępnych funkcji.

Zobacz również:

  • Nvidia zrezygnuje z przejęcia Arm?
  • Oryginalny sposób promowania nowej kryptowaluty

Więcej informacji:

JTT Computer

tel. (071) 3475 868

fax (071) 3475 805

http://www.jtt.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200