Wielofunkcyjny HP

Hewlett-Packard poinformował o wprowadzeniu na rynek nowego, wielofunkcyjnego urządzenia o nazwie HP psc 2110, pełniącego funkcje drukarki, skanera i kopiarki.

Hewlett-Packard poinformował o wprowadzeniu na rynek nowego, wielofunkcyjnego urządzenia o nazwie HP psc 2110, pełniącego funkcje drukarki, skanera i kopiarki oraz cechującego się eleganckim wyglądem i niewielkimi wymiarami.

Zdaniem producenta, urządzenie oferuje doskonałą jakość wydruku. Jest to możliwe dzięki zoptymalizowanej rozdzielczości druku kolorowego do 4800 dpi, na papierach fotograficznych, przy rozdzielczości wejściowej 1200x1200 dpi. Podobne rezultaty uzyskamy podczas drukowania w technologii precyzyjnego druku Photoret IV (wymaga ona zakupienia oddzielnego wkładu do druku fotograficznego), z użyciem w sześciu kolorach.

Zobacz również:

Szybkość drukowania dochodzi do 14 stron na minutę, a płaski skaner o 48-bitowej głębi kolorów umożliwia kopiowanie fragmentów książek, czasopism, a nawet obiektów trójwymiarowych.

HP psc 2110 jest dostępny w cenie 1299 zł (cena zalecana przez producenta - rzeczywista cena może nieco różnić się od podanej).


TOP 200