Wielkoformatowe skanery

Na rynek polski trafiły wielkoformatowe skanery duńskiej firmy Vidar. Oferta obejmuje dwie najpopularniejsze serie skanerów: Select i Atlas, w tym 16 modeli skanerów monochromatycznych i kolorowych o szerokości skanowania od 25 do 54 cali.

Wielkoformatowe skanery

Skanery Vidar są najczęściej wykorzystywane w mniejszych agencjach reklamowych, biurach architektonicznych i projektowych, laboratoriach fotograficznych, a także w dużych przedsiębiorstwach, zajmujących się kompleksową obsługą klientów w zakresie kopiowania dokumentów, firmach zajmujących się przetwarzaniem dokumentacji technicznej papierowej na dokumentację w formie elektronicznej.

Duńskie skanery wyposażone zostały w wiele ciekawych i użytecznych funkcji, upraszczających i przyspieszających proces skanowania, takich jak: możliwości wykonania upgrade'u z modelu monochromatycznego do modelu kolorowego czy możliwość samodzielnego, szybkiego wykonania kalibracji w miejscu użytkowania urządzenia, bez konieczności transportu produktu do producenta.

W skanerach stosowane są interfejsy: USB, FireWire oraz SCSI. Skanery posiadają też panel sterujący wyposażony w programowalne przyciski umożliwiające bezpośrednie sterowanie pracą urządzenia.

System precyzyjnego prowadzenia dokumentu podczas skanowania AWD ( All-Wheel-Drive) pozwala na prowadzenie skanowanego dokumentu przez wszystkie rolki z automatycznym i precyzyjnym naciskiem na dokument. Dodatkowo, system wspomagany jest przez wyrównywanie konturowe, czyli prowadzenie dokumentu podczas skanowania ze śledzeniem położenia konturu.

Dystrybucja:

http://www.agraf.com.pl


TOP 200