Większe możliwości wyboru: elastyczność dzięki kompatybilności


Technologia jest coraz lepsza. Szybsza, łatwiejsza w obsłudze, bardziej zwinna i elastyczna. Centra danych ciągle ewoluują. Celem jest architektura w pełni modułowa, która pozwoli ukryć złożoność związaną z uruchamianiem aplikacji. Mając na uwadze te zmiany, branża gwałtownie przechodzi od architektury trójwarstwowej do rozwiązań hiperkonwergentnych.

Hiperkonwergencja zapewnia klientom poszukiwaną prostotę. Kiedy stanie się bardziej powszechna, na pierwszy plan wysuną się elastyczność i możliwości wyboru.

W zeszłym roku podczas konferencji VMworld, Lenovo zaprezentowało linię produktów ThinkAgile VX dla VMware vSAN. Chodziło o zapewnienie transformacyjnego doświadczenia, które obejmowałoby cały cykl użytkowania produktu - od jego wymiarowania po udostępnienie pojedynczego punktu wsparcia dzięki ThinkAgile Advantage. W oparciu o informacje zwrotne płynące od klientów i partnerów handlowych, Lenovo dodaje teraz do tego zestawu certyfikowane węzły ThinkAgile VX.

Certyfikowane węzły ThinkAgile VX to z punktu widzenia klientów prosty i łatwy sposób zamawiania w pełni certyfikowanego rozwiązania VMware VSAN z dodatkową elastycznością, przez którą należy rozumieć możliwości wykorzystania posiadanych licencji. Dzięki temu produktowi, Lenovo gwarantuje, że klienci mają do czynienia wyłącznie z certyfikowanymi komponentami vSAN. Jednocześnie dostarczane jest z nimi tylko takie oprogramowanie układowe, które także posiada certyfikat vSAN. Certyfikowany węzeł ThinkAgile VX posiada wszystkie najważniejsze funkcje serii VX, w tym wsparcie ThinkAgile Advantage, integrację XClarity oraz utrzymanie w skali całego cyklu użytkowania.

Dzięki certyfikowanym węzłom ThinkAgile VX, obsłudze napędów Intel Optane oraz najnowszym funkcjom VMware VSAN 6.7, portfolio Lenovo ThinkAgile VX oferuje elastyczność, duże możliwości wyboru i wydajność - a to oznacza, że jest w stanie sprostać wymaganiom dowolnej aplikacji.

Lenovo i VMware stale współpracują od ponad 20 lat, pomagając klientom wdrażać niezawodne rozwiązania wirtualizacyjne. Certyfikowane węzły ThinkAgile VX to najnowszy owoc tego partnerstwa, które nieustannie dostarcza klientom elastyczności i większych możliwości wyboru. Certyfikowane węzły ThinkAgile VX są już dostępne. Zamówienie można złożyć choćby teraz!

Więcej szczegółowych informacji na temat produktu można znaleźć tutaj.

Zapisz się na bezpłatny newsletter. Dowiesz się o webinarach, nowych case study oraz white paperach.