WiedzaNet: nowa inicjatywa Sekomu

Powstałe w sierpniu bieżącego roku centrum kompetencyjne grupy Sekom SA zostanie przekształcone w spółkę dostarczającą rozwiązania z zakresu e-learningu.

Powstałe w sierpniu bieżącego roku centrum kompetencyjne grupy Sekom SA zostanie przekształcone w spółkę dostarczającą rozwiązania z zakresu e-learningu. Nowo powołana firma WiedzaNet została autoryzowanym partnerem zagranicznej spółki NETg (National Training Group), zajmującej się przede wszystkim dostarczaniem zawartości merytorycznej kursów. Na jej ofertę oprócz kursów z obsługi aplikacji biurowych składają się również autoryzowane szkolenia z obsługi systemów Microsoft, Oracle, Novell, czy SAP oraz szereg kursów biznesowych. Katalog firmy zawiera ponad 1300 pozycji. "Wybraliśmy NETg właśnie ze względu na ich bogatą ofertę merytoryczną oraz z powodu unikatowej technologii konstrukcji kursów multimedialnych, która umożliwia projektowanie z posiadanych modułów (learning objects) niemal dowolnej ilości kursów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta" - mówi Jerzy Durślewicz, dyrektor ds. rozwoju w spółce WiedzaNet.

WiedzaNet będzie zajmowała się dostawą kursów zarówno autorskich jak i tych pochodzących z oferty NETg, a także wdrażaniem systemów do kształcenia na odległość opartych na platformach Lotus LearningSpace i Skills Vantage Manager.

Zobacz również:

  • Wyższy poziom ochrony danych przekłada się na przychody
  • Wirusy na Androida - popularne i niebezpieczne zagrożenia

Jednym z pierwszych posunięć rozwijającej się firmy, było powołanie wraz z e-Telbankiem oraz Warszawskim Instytutem konsorcjum, którego zadaniem będzie dalszy rozwój rozwiązań z zakresu nauczania na odległość. W najbliższych planach jest m.in. stworzenie wraz z eTelbankiem portalu edukacyjnego, a także udostępnienie pełnej oferty szkoleń adresowanych zarówno do korporacji, sektora małych i średnich przedsiębiorstw jak i odbiorców indywidualnych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200