Wiedza na platformie

WiedzaNet, spółka zależna Qumak-Sekom, udostępniła polskojęzyczną wersję platformy e-learning Skill Builder DX.

WiedzaNet, spółka zależna Qumak-Sekom, udostępniła polskojęzyczną wersję platformy e-learning Skill Builder DX. Po testach przeprowadzonych w grudniu 2001 roku przez dostawcę rozwiązania, NETg (National Education Training Group), od początku 2002 roku jest ono dostępne w katalogu produktów WiedzaNet. Skill Builder DX służy do zarządzania szkoleniami i przeprowadzenia szkoleń dużych grup pracowników. Platforma została opracowana na podstawie metodologii NETg. Skill Builder DX umożliwia ponadto tworzenie indywidualnych ścieżek szkolenia, dostosowanych do wiedzy poszczególnych użytkowników.

WiedzaNet jest wyspecjalizowanym działem spółki Qumak-Sekom w zakresie e-learning i przedstawicielem na Polskę dostawcy kursów i metodyki nauczania NETg. National Education Training Group wchodzące w skład Thomson Corp. obsługuje na całym świecie ponad 4 tys. klientów.

Zobacz również:

  • Ta inicjatywa Snowflake wesprze deweloperów korzystających z jej chmurowych usług
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200