Wiadomości prosto na biurko

Gdańska firma Multimedia Cafe zaprezentowała darmową przeglądarkę wiadomości Cafe News. Za jej pomocą można przeglądać nagłówki artykułów umieszczonych na ponad stu portalach internetowych.

Wiadomości prosto na biurko
Nagłówki pogrupowane są w kategorie tematyczne - m.in.: wiadomości dnia, sport, komputery, internet, media, biznes, finanse, prawo, kultura, nauka i wiele innych. Przez kliknięcie w wybrany nagłówek użytkownik programu przenosi się natychmiast do treści artykułu. Program automatycznie zapamiętuje artykuły już przeczytane i powiadamia o nowych wiadomościach pojawiających się w wybranych kanałach informacyjnych. Wbudowany do aplikacji prosty mechanizm zaznaczania wiadomości umożliwia zarządzanie nowymi i przeczytanymi wiadomościami. Oprócz przeglądarki wiadomości, aplikacja zawiera także komunikator internetowy, który umożliwia prowadzenie rozmów z użytkownikami sieci Gadu-Gadu.

Wiadomości prosto na biurko
"Aplikacja Cafe News kierowana jest głównie do użytkowników biznesowych, którzy dzięki temu programowi otrzymują najważniejsze informacje gospodarcze, finansowe, prawne na bieżąco, a za pomocą wbudowanego unikalnego komunikatora mogą poszukiwać klientów, kooperantów i partnerów biznesowych. Pozwala on zarejestrować działalność gospodarczą lub wykonywaną usługę (nie trzeba posiadać REGON-u). Za jego pomocą można w prosty sposób odnaleźć firmę na podstawie prowadzonej przez nią działalności, a następnie porozmawiać z nią za pomocą komunikatora. Jeżeli firma jest aktualnie off-line, system automatycznie zapamięta wiadomość i przekaże ją po uruchomieniu programu. Obecnie trwają intensywne prace nad rozwojem Cafe News" powiedział nam Jarosław Kowalewski z firmy Multimedia Cafe.

Więcej informacji oraz program do pobrania: http://www.mmcafe.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200