Wentylator USB na upalne dni

Dla wszystkich, którym doskwierają upały, a pracują długo przy komputerze mamy dobrą propozycję - wentylator zasilany z portu USB. Ten przydatny gadżet sprawdzić się może także w warunkach bojowych - na plaży czy w podróży.

Wentylator USB na upalne dni

wentylator na USB

Fly Fan marki Kensington to zgrabny wentylator podłączany przez port USB bezpośrednio do komputera. Urządzenie pozwala skierować w dowolnym kierunku silny, stały strumień powietrza. Nie wymaga oddzielnych baterii, przejściówek czy przełączników. Na każdą godzinę pracy zużywa nie więcej niż 5 minut z czasu działania baterii notebooka. Cichy silniczek nie powoduje drgań, a elastyczna szyjka umożliwia ustawienie wiatraczka w dowolnej pozycji. Łopatki zostały wykonane z miękkiego materiału, dzięki czemu nawet przypadkowy kontakt pracującego urządzenia z wyświetlaczem notebooka, czy dłonią użytkownika, nie stanowi żadnego zagrożenia.

Kensington Fly Fan kosztuje jedyne 96 zł i objęty jest 2-letnią gwarancją.

Dystrybutor:

http://www.acco.pl

Zobacz również:

  • Na rynku serwerów chłodzonych cieczą pojawił się nowy gracz
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200