Wdrożenie firmy Aten w Polskim Radiu

Firma Aten International poinformowała o wdrożeniu w siedzibie głównej Polskiego Radia w Warszawie następujących urządzeń: Extender KVM CE220 (przełącznik klawiatura, wideo, mysz), oraz rozgałęziacze Video VS-92A i VS-94A.

Wdrożenie firmy Aten w Polskim Radiu

Dzięki wymienionym urządzeniom, komputery w radiu zostały umieszczone w kilku osobnych pomieszczeniach, poza studiem nagrań. Na biurkach pozostały wyłącznie konsole KVM. Obecnie w głównej siedzibie radia działa 46 zestawów CE220, przełączających komputery PC z konsolami KVM.

Specjaliści IT w Polskim Radiu zainstalowali również rozgałęziacze Video ATEN (VS-92A i VS-94A), które umożliwiają wyświetlanie informacji na trzech monitorach w studiu.

Extender ATEN Cat5 KVM może się znajdować do 150 metrów od konsoli i działa w technologii Ethernet na okablowaniu Category 5.

Rogałęziacze VS-102 i VS-104 umożliwiają nie tylko rozdzielenie sygnałów, ale też zwiększenie dystansu. Sygnał może być przesyłany na odległość do 64 metrów. Rozgałęziacze Video ATEN współpracują z monitorami SVGA, VGA oraz Multisync. Produkt ten sprawdza się, gdy użytkownik zamierza wyświetlić tę samą informację na kilku monitorach jednocześnie. Można wtedy wyświetlać obrazy o wysokiej rozdzielczości 1600 x 1200 w trybie 24 lub 32bitowym przy częstotliwości 70 Hz.

Więcej informacji pod adresemhttp://www.aten.com .


TOP 200