Warsaw Data Center oferuje usługi tworzenia dedykowanych serwerów internetowych

Warsaw Data Center, należące do WEB Corporation Polska, utrzymuje, że jako pierwsze w Polsce oferuje usługę wdrożenia dedykowanego serwera internetowego w 24 godziny. Firma informuje, że w ciągu doby ...

Warsaw Data Center, należące do WEB Corporation Polska, utrzymuje, że jako pierwsze w Polsce oferuje usługę wdrożenia dedykowanego serwera internetowego w 24 godziny. Firma informuje, że w ciągu doby od dokonania zamówienia wybrany przez klienta serwer z systemem Linux zostanie podłączony i skonfigurowany do pracy w Internecie w ośrodku Warsaw Data Center.

Wybór konfiguracji sprzętowej serwera, sprawdzenie jego ceny oraz złożenie zamówienia możliwe są przez Internet. Warsaw Data Center zapewnia, że oferta obejmuje dowolne serwery z systemem operacyjnym Linux, począwszy od platform wyposażonych w układy pojedyncze Pentium III 1GHz, 256 MB RAM skończywszy na serwerach zbudowanych z wykorzystaniem układów Xeon. W wersji podstawowej miesięczny abonament za wynajęcie sprzętu i łącza wynosi 290 USD. W tej cenie klienci otrzymują dwa adresy IP oraz możliwość przesłania 50 GB danych.

Zobacz również:

  • Przeglądarka Edge wspiera dodatkowy mechanizm bezpieczeństwa

"Wybór odpowiedniego łącza, zakup serwera i jego konfiguracja zajmują zazwyczaj 10-14 dni, a jeśli doprowadza się łącze do własnej siedziby, to nawet kilka tygodni. Skrócenie tego czasu zazwyczaj pociąga za sobą znaczne wydatki na usługi ekspresowe. Coraz więcej firm odchodzi od kosztownego i sztywnego modelu kupowania własnego sprzętu i utrzymywania etatowego personelu na rzecz nabywania wyspecjalizowanych usług u dostawców. Nawet małe i średnie firmy rezygnują z serwerów wirtualnych na rzecz rozbudowanych witryn i aplikacji opartych na serwerach dedykowanych" - twierdzą przedstawiciele WEB Corporation Polska.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200