Warbud z elektroniczną kancelarią

Warbud, jedna z największych firm budowlanych w Polsce, zautomatyzowała proces zarządzania dokumentami za pomocą systemu Xpertis CRM Express dostarczonego przez Macrologic. Rejestracja dokumentów odbywa się przy wykorzystaniu czytników kodów kreskowych i urządzeń wielofunkcyjnych.

"Obieg dokumentów jest realizowany w sposób elektroniczny. To skraca czas potrzebny na obsługę korespondencji i ogranicza korzystanie z dokumentów papierowych" - mówi Karol Zapart, kierownik Działu IT Warbudu. System usprawnił obsługę korespondencji między oddziałami spółki, a nowy rejestr pism wychodzących przyczynił się do uporządkowania procesu wydawania oryginałów dokumentów i ich archiwizacji. Uruchomiono też elektroniczny obieg faktur do wyjaśnienia. Implementacja systemu kancelaryjnego poprzedzona została upgrade’em serwisu pracowniczego i wdrożeniem elektronicznego obiegu wniosków kadrowych, zintegrowanego z systemem kadrowym. Macrologic wdrożył w firmie Warbud rozwiązanie do obsługi zamówień administracyjnych.

Zobacz również:

  • Microsoft prezentuje Viva Sales - inteligentny dodatek do CRM
  • Atende wdroży CRM Billing w PGE
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200