Wakacje, szkoleń czas

Okres wakacyjny, kiedy ośrodki edukacyjne świecą pustkami, już tradycyjnie jest okazją do atrakcyjnych rabatów i upustów.

Jako jedna z pierwszych, obniżki na kursy (dotyczące przede wszystkim zarządzania projektami) ogłosiła warszawska Akademia Infovide. Słuchacze, którzy byliby zainteresowani podniesieniem swoich kwalifikacji menedżerskich z zakresu zarządzania integralnością projektu, jego, budżetem, i jakością, a także komunikacją pomiędzy poszczególnymi uczestnikami przedsięwzięć informatycznych w lipcu i sierpniu br. mogą liczyć na 30% upusty. "Szkolenia wakacyjne polecamy tym, którzy w ciągu roku nie mają czasu na aktywny udział w kursach. Udział w warsztatach eksperckich, prowadzonych przez doświadczonych menedżerów pozwoli uczestnikom na zdobycie praktycznych umiejętności oraz wymianę doświadczeń" – mówi Piotr Nowak, dyrektor zarządzający Akademia Infovide.

Tańszy e-learning

Akcję promocyjną mającą na celu upowszechnienie szkoleń za pośrednictwem Internetu rozpoczęła również spółka WiedzaNet, należąca do Grupy Sekom. Od początku czerwca do końca sierpnia br. firma, która chce przeszkolić swoich pracowników z programów MS Excel i MS Word zapłaci o 30% mniej. Za pakiet trzech szkoleń "Word dla zaawansowanych", "Excel - podstawy" oraz "Excel dla zaawansowanych" dla 99 użytkowników firma zapłaci 1071 USD tj. o prawie 500 USD mniej niż poza okresem promocji. Do skorzystania z kursów konieczny jest również zakup licencji na platformę do e-learningu SkillVantage Manager, której koszt dla 100 użytkowników wynosi 1400 USD.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200