WINUEL partnerem IBM-a

Wrocławski producent i integrator oprogramowania otrzymał jako piąta firma w Polsce tytuł IBM Bussines Partner o statusie Premier.

Firma współpracowała już z IBM w ramach licznych projektów wdrożeniowych. „WINUEL jest przygotowany do oferowania rozwiązań na platformach oprogramowania IBM - Tivoli, WebsphereMQ, Lotus i WebSphere. Na przyjęcie WINUELa do grupy naszych partnerów o statusie Premier pozwoliło spełnienie przez firmę warunków wymaganych w programie PartnerWorld for Software oraz doświadczenia z dotychczasowej współpracy” – powiedziała Izabela Poniatowska odpowiedzialna za współpracę z partnerami i sprzedaż w IBM Software.

WINUEL planuje w następnej kolejności poszerzenie listy posiadanych certyfikatów o atesty związane z zarządzaniem danymi na platformie DB2.

Zobacz również:

  • Chińskie drony wycofane z Rosji i Ukrainy

Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Emax. W ostatnim czasie m.in. podpisała umowę partnerską z SAP Polska w zakresie mySAP.com.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200