W usłudze Teams pojawiły się dwie nowe aplikacje

Microsoft dołączył do aplikacji Teams dwie nowe aplikacje noszące nazwy Bulletins i Milestones, które poszerzą możliwości zaprezentowanego we wrześniu zaszłego roku biznesowego środowiska Dataverse for Teams. Obie aplikacje są zgodne z niskokodową platformą Power Platform, dzięki czemu firmy mogą zmieniać ich funkcjonowanie dostosowując je do swoich aktualnych potrzeb.

Teams

Środowisko Dataverse for Teams jest zawsze tworzone automatycznie w momencie konfigurowania grupy roboczej. Aplikacja Bulletins pozwala generować ważne komunikaty i rozsyłać je do grup roboczych działających podczas pandemii COVID-19 zdalnie w trybie online.

Bulletins pozwala szybko rozsyłać do użytkowników tworzących grupę roboczą komunikaty oraz zarządzać nimi. Komunikaty można dzielić na kategorie i dołączać do nich różnego rodzaju treści, w tym również fotografie, grafiki oraz filmy.

Zobacz również:

  • Polski bank oferuje indywidualnym klientom możliwość uwierzytelniania się za pomocą biometrii
  • Polska jest dobrze przygotowana na pracę zdalną

Milestones to aplikacja, która pomaga użytkownikom śledzić stan i postęp projektów nad którymi pracuje grupa robocza. Aplikację można przypiąć do każdego projektu i po kliknięciu reprezentującej ją ikony, uzyskać szybko dostęp do obsługiwanych przez nią informacji.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200