W skrócie

Comp Rzeszów SA odnotował w minionym roku przychody w wysokości 54,47 mln zł, natomiast zysk netto osiągnął wartość 4,5 mln zł. Oznacza to, że w stosunku do ubiegłego roku sprzedaż zwiększyła s...

<B>Comp Rzeszów SA</B> odnotował w minionym roku przychody w wysokości 54,47 mln zł, natomiast zysk netto osiągnął wartość 4,5 mln zł. Oznacza to, że w stosunku do ubiegłego roku sprzedaż zwiększyła się o 34%, a zysk o 8%. W tym czasie firma m.in. znacznie zwiększyła zatrudnienie oraz wybudowała Centrum Usług Internetowych, świadczące usługi outsourcingowe dla banków w zakresie systemów bankowości internetowej. Rozpoczęła także działalność w sektorze energetycznym.

***

Andrzej Koweszko został odwołany z dniem 31 stycznia ze stanowiska członka zarządu <B>Ster-Projekt SA</B> oraz wykluczony ze składu zarządu.

***

<B>Prokom Software</B> i <B>Telekomunikacja Polska SA</B> zawarły umowę wykonawczą o wartości 16 mln zł, będącą uzupełnieniem porozumienia z maja ub.r, dotyczącego licencji i świadczenia usług informatycznych. Nowa umowa ma na celu udzielenie przez Prokom licencji, przeprowadzenie instalacji oraz wdrożenie oprogramowania firm BMC i Axent Technologies.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200