W skrócie

ComArch SA zawarł z Renault Polska sp. z o.o. umowę, dotyczącą wdrożenia i utrzymywania systemu handlu elektronicznego Renault.net. Porozumienie zostało podpisane na 3,5 roku, a jego sza...

<B>ComArch SA</B> zawarł z <B>Renault Polska sp. z o.o.</B> umowę, dotyczącą wdrożenia i utrzymywania systemu handlu elektronicznego Renault.net. Porozumienie zostało podpisane na 3,5 roku, a jego szacunkowa wartość wynosi ok. 12 mln zł. Na podstawie tego kontraktu ComArch zawrze odpowiednie umowy z ok. 75 koncesjonariuszami Renault Polska.

***

<B>Sawan Grupa Softbank SA</B>, spółka zależna Softbanku, podpisała umowę z <B>PKO Bank Polski SA</B> na wykonanie i wdrożenie systemu informacji zarządczej, opartego na hurtownii danych, wraz z systemem sprawozdawczości dla NBP. Realizację umowy, której wartość wynosi 11,34 mln zł, przewidziano do końca 2001 r.

***

<B>Softbank SA</B> przejął od <B>Domu Maklerskiego Banku Zachodniego</B> 35,012% kapitału akcyjnego spółki <B>Multinet SA</B>. Tym samym Softbank SA zwiększył swoje udziały w tej spółce do 81,072% kapitału akcyjnego.

***

<B>Kleindienst Datentechnik</B>, niemiecki producent rozwiązań z dziedziny elektronicznego przetwarzania dokumentów płatniczych, i <B>Softpro</B>, producent systemów do automatycznej weryfikacji podpisów, zawarły umowę o partnerstwie strategicznym. Firmy będą wspólnie oferować bankom zintegrowane rozwiązania w zakresie obiegu płatniczego, wykorzystujące wizualną i automatyczną weryfikację podpisów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200