W skrócie

W związku z przygotowywanym wejściem na giełdę Techmex SA podał przedział cenowy dla swoich akcji serii B i D, który ustalono na poziomie od 39 zł do 46 zł za jedną akcję. Ostateczna cena akcji...

W związku z przygotowywanym wejściem na giełdę <B>Techmex SA</B> podał przedział cenowy dla swoich akcji serii B i D, który ustalono na poziomie od 39 zł do 46 zł za jedną akcję. Ostateczna cena akcji, nie wykraczająca poza ten przedział, ma być ustalona 25 listopada. Emisja akcji rozpoczyna się w najbliższy poniedziałek (27 listopada).

***

<B>Talex SA</B> podpisał umowę z <B>Wielkopolskim Bankiem Kredytowym SA</B>, dotyczącą budowy sieci teleinformatycznej z wykorzystaniem rozwiązań Cisco. Wartość porozumienia wynosi 707 tys. USD. Ponadto obie strony podpisały aneks do umowy o usługach serwisowych świadczonych przez Talex, poszerzający ich zakres o równowartość 106 tys. USD rocznie.

***

<B>Ster-Projekt SA</B> zawarł z <B>Głównym Urzędem Ceł</B> umowę dotyczącą dostarczenia i instalacji systemów komutacyjnych, służących do rozbudowy krajowej sieci telekomunikacyjnej administracji celnej. Wartość umowy wynosi ok. 12,5 mln zł. Tym samym łączna wartość umów zawartych pomiędzy GUC a Ster-Projektem w ostatnich 12 miesiącach wynosi 15,5 mln zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200