W skrócie

Optimus podpisał z Komendą Główną Policji umowę o wartości 1,64 mln zł na dostawę urządzeń elektronicznych. *** Polska Akcja Humanitarna uruchomiła na swoich stronach internetow...

<B>Optimus</B> podpisał z <B>Komendą Główną Policji</B> umowę o wartości 1,64 mln zł na dostawę urządzeń elektronicznych.

***

<B>Polska Akcja Humanitarna</B> uruchomiła na swoich stronach internetowych system autoryzacji i rozliczeń transakcji elektronicznych eCard. Dzięki niemu możliwe jest wnoszenie przez Internet darowizn na konto organizacji przy wykorzystaniu kart płatniczych.

***

<B>Network Appliance</B> i <B>ATM SA</B> zawarły porozumienie dotyczące oferowania przez ATM systemów informatycznych NA.

***

Polski odział <B>Tokai Rubber Industries</B>, japońskiego producenta wyrobów gumowych, podpisał z <B>IFS Poland</B> umowę dotyczącą wdrożenia systemu IFS Applications (moduły finanse, dystrybucja i produkcja). Dodatkowo wdrożone zostanie rozwiązanie EDI.

***

W <B>KGHM Polska Miedź SA</B> rozpoczął się start produktywny systemu SAP R/3. Wdrożenie trwało dwa lata i objęło wszystkie oddziały KGHM. W tej chwili trwają prace związane z przejściem na nową wersję SAP R/3 4,6c.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200