W październiku odbędzie się kongres komunikacji wewnętrznej i intranetu

W dniach 5 i 6 października w Warszawie odbędzie się pierwszy kongres komunikacji wewnętrznej i intranetu - EUROPEAN IC & INTRANET MEETING. Finałowym punktem European IC & Intranet Meeting będzie gala konkursu INTERNALE POLAND 2011 na najlepszą komunikację wewnętrzną, intranet oraz osobowość roku.

Kongresowe prelekcje i dyskusje panelowe wypełnią cztery bloki tematyczne - "Technologie i zarządzanie w intranecie", "Zarządzanie komunikacją wewnętrzną"

"Zarządzanie wiedzą w organizacji" i "Enterprise 2.0 - komunikacji szanse i zagrożenia". Wśród prelegentów EICIM znajdzie się m.in. Jane McConnell, specjalistka strategii intranetu o globalnej renomie i autorka uznanego w branży IC dorocznego raportu "Global Intranet Trends". Na kongresie pojawi się także Felix Escribano -kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej w Adidas Group specjalizujący się w zagadnieniach z zakresu social media oraz Frank Wolf - Managing Consultant w T-Systems Multimedia Solutions, należącej do Deutsche Telekom AG, ekspert w dziedzinie zarządzania wiedzą, mediów społecznościowych oraz intranetów w wersji 2.0.

Zobacz również:

  • Pierwsza konferencja Apple w tym roku już 8 marca
  • Zoom szuka szans na dalszy rozwój. Chce zainteresować klientów korporacyjnych

Case study projektu komunikacji wewnętrznej polskich firm przedstawią: Wojciech Mrugalski, kierownik ds. komunikacji w Kompanii Piwowarskiej i Magdalena Kuskowska z Departamentu Komunikacji Korporacyjnej ING Życie - laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu komunikacji wewnętrznej i intranetów INTERNALE. Ponadto wystąpią m.in. Jarosław Szybiński, Business Productivity Solutions Expert w Microsoft, Mariusz Strojny - Manager, Knowledge Management & Research, KPMG, Agnieszka Porębska - kierownik Wydziału Komunikacji w Orange Customer Service sp. z o.o., Aleksander Sala - wydawca Intranety.pl, Katarzyna Halicka - kierownik Zespołu PR w Wirtualnej Polsce, Wojciech Żytkowiak - kierownik Działu Rekrutacji i projektu rozwoju komunikacji wewnętrznej w Jeronimo Martins Dystrybucja i Grzegorz Kolasiński - dyrektor ds. technologii i rozwoju, KOLIBRO Intranet & BPM Experts. Finałowym punktem European IC & Intranet Meeting będzie gala konkursu INTERNALE POLAND 2011 na najlepszą komunikację wewnętrzną, intranet oraz osobowość roku.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200