W objęciach Morfeusza...2

Partnerzy handlowi spółki Techmex SA, w liczbie prawie 3000 firm IT z całej Polski, uzyskali niedawno dostęp online do zmodyfikowanej wersji systemu sprzedaży przez Internet – Morfeusz 2.

Partnerzy handlowi spółki Techmex SA, w liczbie prawie 3000 firm IT z całej Polski, uzyskali niedawno dostęp on-line do zmodyfikowanej wersji systemu sprzedaży przez Internet – Morfeusz 2.

Pracownicy Techmexu, podobnie jak wspomniani partnerzy, komunikują się z Morfeuszem 2 za pośrednictwem przeglądarki webowej. Bezpieczeństwo transmisji internetowej zapewnia wypróbowany system SSL (Secure Socket Layer). Do szyfrowania informacji można używać kluczy o długości od 40 do 128 bitów. W fazie testów znajduje się także dostęp do tego systemu za pośrednictwem wirtualnej sieci prywatnej VPN.

Morfeusz 2 oczywiście nadal umożliwia osobom uprawnionym składanie zamówień przez Internet, ale w tej wersji główny akcent został postawiony na jakość i objętość informacji, którą klient może uzyskać o każdej porze dnia lub nocy. Może więc poznać: charakterystyki towarów, stan realizacji złożonych zamówień, zestawienie faktur wystawionych przez Techmex, niezapłacone faktury, bieżący stan przyznanej linii kredytowej, statystyki obrotów czy wreszcie historię należności itp. Partnerzy handlowi mogą zakładać swoim pracownikom wiele kont różniących się poziomami uprawnień dostępu do określonych składników systemu.

Katalog produktów Morfeusza 2 zawiera ponad 47 000 pozycji i jest dynamicznie powiązany z modułem cennika walutowego, umożliwiającym przeliczanie cen on-line po kursie dnia. Handlowcy i klienci korzystają z tego samego systemu. Ta właściwość gwarantuje jednorodność komunikacji i zachowanie pełnej kompatybilności protokołów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200