Volution Manager dla Windows i Solaris

Caldera International opracuje nowe wersje popularnego oprogramowania do zarządzania i dystrybucją aplikacji w środowisku Linux i Open Unix. Planowany rozwój systemu obejmie platformy Windows, AIX, Solaris, HP-Unix oraz terminale POS.

Caldera International opracuje nową wersję popularnego oprogramowania Volution Manager, służącego do zarządzania aplikacjami w środowisku Linux i Open Unix. Rozwój systemu obejmie platformy Windows, AIX, Solaris i HP-Unix. Według producenta nowy Volution Manager umożliwi także zarządzanie serwerami IBM eServer zSeries i urządzeniami bezprzewodowymi i terminalami POS.

Decyzję o rozwoju systemu Caldera podejmuje na wniosek swoich klientów użytkujących heterogeniczne środowiska sieciowe. Ich administratorzy będą mogli zarządzać dystrybucją aplikacji dla platform Unix, Solaris czy Windows za pomocą jednego pakietu narzędzi.

Zobacz również:

Caldera zapowiada, że w już czerwcu udostępni wczesne wersje beta Volution Managera dla systemów Solaris i IBM e-server. Wersja dla Windows pojawi się na jesieni br.


TOP 200