VoIP w ofercie Pro Futuro

Operator poszerzył ofertę usług transmisyjnych o połączenia telefoniczne z wykorzystaniem technologii VoIP. Na razie z nowej usługi, oferowanej pod nazwą Mundus, można korzystać w warszawskiej strefie numeracyjnej.

Pro Futuro rozpoczęło świadczenie usług telefonii internetowej. Z oferowanych przez firmę połączeń głosowych, wykorzystujących technologie Voice over IP, można korzystać w warszawskiej strefie numeracyjnej. Nowa usługa Pro Futoro jest skierowana zarówno do klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Korzystanie z usługi wymaga podpisania stosownej umowy z operatorem. Dzwoniąc pod uruchomiony przez firmę warszawski numer dostępowy, klienci podają uzyskany w procesie rejestracji dwunastocyfrowy kod identyfikacyjny, po czym wybierają właściwy numer.

Pro Futuro, jako jedna z nielicznych firm na rynku, oferuje system opłat za faktycznie wykorzystany czas rozmowy, w odróżnieniu do bardziej popularnych rozwiązań pre-paid. Impulsy naliczane są co 30 sekund. Aby korzystać z nowej usługi Pro Futuro, konieczne jest jednak wpłacenie kaucji w wysokości 50% oszacowanej i zadeklarowanej przez abonenta kwoty opłat za połączenia, nie mniejszej niż 1000 zł. Minuta połączenia z dowolnym numerem stacjonarnym w Europie Zachodniej, USA, Japonii lub Australii kosztuje 1 zł netto. Do ceny należy doliczyć opłaty za połączenie z lokalnym numerem dostępowym Pro Futuro.

Zobacz również:

  • Te proste wskazówki ułatwiają zadanie rozbudowy firmowej sieci Wi-Fi
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]roup.com

TOP 200