VoIP prosto ze sklepu

W sieci sklepów Vobisu można od dziś kupić bramkę VoIP Linksys PAP2-EU. Urządzenie jest specjalnie skonfigurowane do pracy w sieci IPFON, jego nabywcy będą mogli korzystać z pakietu 100 darmowych minut na rozmowy.

Domyślne ustawienia bramki Linksys PAP2-EU pozwalają na jej natychmiastowe użycie w sieci IPFON, co pozwala zaoszczędzić czas, potrzebny zwykle na poprawne konfigurowanie urządzeń dostępowych. Poszerzenie oferty Vobisu o specjalnie przygotowaną bramkę Linksys jest wynikiem podpisanej umowy między IPFON a siecią sprzedaży komputerów.

PAP2-EU jest wyposażona w dwa porty RJ-11 (telefon, faks) oraz jeden port Fast Ethernet (RJ-45). Wspierane kodeki głosowe to G.711 a-law, G.711 micro-law, G.726, G.729A i G.723.1. Oferowane przez urządzenie funkcje obejmują DTMF, FSK Caller ID, DTMF Caller ID, FSK, VMWI i VAD. Cena bramki wynosi 299 zł brutto.

VoIP prosto ze sklepu

Linksys PAP2-EU

Niedawno operator sieci IPFON uruchomił obsługę numeru alarmowego 112. Więcej na ten temat można znaleźć tutaj.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200