Veritas NetBackup 5.0

Veritas Software udostępniła oprogramowanie do składowania i odzyskiwania danych przeznaczonego dla firm średniej wielkości, zdalnych biur i grup roboczych IT. Veritas NetBackup 5.0 Server (dawniej Veritas NetBackup Business Server) jest odmianą wersji Veritas NetBackup 5.0 Enterprise Server przeznaczonej dla dużych przedsiębiorstw, dostępnej od grudnia 2003 roku.

NetBackup 5.0 Server ma zapewniać przedsiębiorstwom średniej wielkości ochronę danych na poziomie całego przedsiębiorstwa, włączając składowanie pośrednie na dysk, składowanie syntetyczne i automatyczne odzyskiwanie danych po awarii. Zastosowanie technologii Veritas Volume Replicator pomaga zredukować czas potrzebny do odtworzenia danych w przypadku awarii. Dane katalogowe w ośrodku podstawowym są automatycznie replikowane do ośrodka odzyskiwania danych, co zapewnia dostępność informacji w trybie online w przypadku awarii.

Veritas NetBackup Server poszerza również zdalną obsługę biur i użytkowników mobilnych. Administratorzy mogą monitorować i rozwiązywać problemy związane ze składowaniem i odzyskiwaniem danych w zdalnej lokalizacji. Opcja ochrony komputerów typu desktop i laptop pozwala synchronizować i chronić informację poza centrum danych.

Zobacz również:

  • Backup 3-2-1 - sprawdzony sposób na bezpieczeństwo danych

Veritas NetBackup 5.0 Server jest komponentem składowania i odzyskiwania danych, zintegrowanym z oprogramowaniem Veritas CommandCentral Service oraz oprogramowaniem Veritas Data Lifecycle Manager.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200