Veracomp wprowadza nowe oprogramowanie e-commerce

Krakowska firma Veracomp wprowadza nowe oprogramowanie dla dostawców usług internetowych. Openshop Stores ma umożliwiać przeprowadzenie konfiguracji sklepu internetowego w pół godziny.

Krakowska firma Veracomp wprowadza Openshop Stores, nowe oprogramowanie mające umożliwiać przeprowadzenie konfiguracji sklepu internetowego w pół godziny. Następca słynnego Openshop Hosting pozwala na dołączenie modułu handlu elektronicznego do oferty swoich produktów. W zależności od licencji ISP dysponuje od 20 do 1000 sklepów. Program przeznaczony jest przede wszystkim dla dostawców usług internetowych, co umożliwi im rozszerzenie oferty o moduł sklepu internetowego. Jedną z zalet pakietu Openshop Stores jest jego łatwość instalacji oraz obsługi. Dzięki architekturze programu możliwe jest stworzenie sklepu, który można kształtować w dowolny sposób korzystając z bogatej ilości wzorów, kolorów i czcionek. Operator sklepu może też wybrać dowolną bazę danych oraz system płatności. Wygląd sklepu można modyfikować bez użycia edytorów html, czy zaawansowanych narzędzi programistycznych. Nowy pakiet współpracuje z większością istniejących serwerów WWW i systemów opracyjnych. (Sun, Solaris, Linux, Windows.) Pakiet OpenShop Stores zawiera MySQL Database, ale współpracuje także z innymi systemami i bazami danych. Openshop Stores wyposażony został w system zabezpieczeń, którymi są szyfratory SSL oraz HTTPS. Program pracuje bez używania cookies i plug-ins. Umożliwia także wykorzystywanie technologii WAP, posiada opcję prowadzenia aukcji on-line oraz pozwala na korzystanie z systemów płatniczych Cybercash, Telecash, Cybersource i Signio.

Veracomp

tel.: (12) 411 10 44, (12) 429 14 00

faks: (12) 422 23 52

www.veracomp.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200