Veracomp otwiera nowy ośrodek szkoleniowy

Drugie Centrum Edukacyjne - Compendium krakowska spółka otworzyła w Warszawie. Jego działalność rozpocznie się 1 września. Veracomp planuje jednocześnie utworzenie kolejnego centrum w Poznaniu.

Krakowki Veracomp uruchamia w Warszawie drugie Centrum Edukacyjne - Compendium. Warszawski ośrodek od 1 września br. umożliwi partnerom handlowym firmy uczestnictwo w szkoleniach, seminariach i konferencjach dotyczących produktów i technologii dystrybuowanych przez Veracomp. Do końca roku Compendium przeprowadzi 69 kursów. Szkolenia dotyczyć będą m.in. instalacji i konfiguracji rozwiązań 3Com, Avaya, Lucent Technologies, Adaptec czy Computer Associates), jak i ogólnych zasad projektowania sieci komputerowych LAN i WAN oraz ich właściwego zabezpieczenia.

We wrześniu br. Veracomp SA planuje uruchomić trzeci ośrodek szkoleniowy, tym razem w Poznaniu. Pierwsze Centrum Edukacyjne - Compendium powstało w grudniu 2000 r. w Krakowie. Jego oferta skierowana jest przede wszystkim do firm komputerowych, integratorów systemów i dostawców usług internetowych, menedżerów departamentów IT. Compendium jest autoryzowanym centrum edukacyjnym firm takich jak BreezeCOM, Davis, D-Link, Molex, Premise Networks, 3Com i Raidtec.

Zobacz również:


TOP 200