Veracomp otrzymał tytuł Premium Partner od firmy Seagate Technology

Dział Pamięci Masowych firmy Veracomp wzbogacił swoją ofertę o rozwiązania Seagate Technology.

Dział Pamięci Masowych Veracomp otrzymał tytuł Premium Partner od firmy Seagate Technology - lidera technologicznego w dziedzinie pamięci masowych i jedynego na świecie dostawcy dysków twardych o pojemności 73 GB, pracujących z prędkością 15 tysięcy obrotów na sekundę. Na mocy podpisanego kontraktu partnerskiego, Veracomp będzie zajmował się sprzedażą i promocją dysków SCSI i Fibre Channel oraz rozwiązań NAS (Network Attached Storage) firmy Seagate w Polsce. W ofercie dystrybutora znalazły się między innymi dyski twarde SCSI i Fibre Channel o pojemności 9, 18, 36 i 73 GB, autoloadery DAT i streamery Travan.

Premium Partner zajmuje się sprzedażą rozwiązań kompleksowych, współpracuje ze strategicznymi klientami oraz buduje wizerunek wybranych produktów w Polsce. Veracomp został wybrany jako Premium Partner ze względu na doświadczenie w dystrybucji systemów pamięci masowych i znajomość rynku dla rozwiązań SCSI i Fibre Channel.

Dział Pamięci Masowych Veracompu specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w dziedzinie systemów przechowywania i bezpieczeństwa danych. Reprezentuje w Polsce 9 dostawców. Są wśród nich firmy: ADAPTEC, AXIS COMMUNICATIONS, COMPUTER ASSOCIATES, RAIDTEC, SEAGATE TECHNOLOGY, TANDBERG DATA, TEKRAM, VERITAS, VERBATIM. Dział PM świadczy usługi doradcze, udziela konsultacji technicznych oraz dysponuje silnym zapleczem serwisowym. Posiada też własne centrum szkoleń.

Veracomp

Tel.: (0-12) 411 10 44, (0-12) 429 14 00

Fax: (0-12) 422 23 52

www.veracomp.com.pl


TOP 200