Veracomp oferuje nowy projektor LCD firmy MUSTEK

Nowy projektor multimedialny MUSTEK o nazwie MLCP 2100, wprowadzony do oferty firmy Veracomp, pomyślany jest jako element kina domowego i narządzie do przeprowadzania prezentacji biznesowych w niewielkich salach.

<!-- grafika --><img src="/nws/gfx/mustekok.jpg" align="right" vspace="5" hspace="10"><!-- kgrafika -->

Veracomp wprowadził do sprzedaży projektor LCD firmy MUSTEK. W porównaniu z poprzednią wersją, nowy model, o nazwie MLCP 2100 osiąga większą jasność (300 ANSI lumenów). W nowym modelu udoskonalono również niektóre elementy elektroniki. Źródłem światła jest wymienialna lampa halogenowa 400W. W trybie SVGA projektor osiąga rozdzielczość 800 x 600 dpi. Wyposażony jest w pilota, posiada także funkcję OSD (on-sceen-display) oraz dodatkowe ikony ostrzegawcze. MLCP 2100 jest przeznaczony do wykorzystania w domu, jako element kina domowego oraz do prezentacji biznesowych w niewielkich salach konferencyjnych.

Zastosowaniu nowego projektora MUSTEK-a w zestawach kina domowego sprzyja duży wybór gniazd połączeniowych. MLCP 2100 posiada 3 trzy wejścia audio-in, video-in, s-video, VGA-out i VGA-in oraz wbudowane dwa głośniki stereo. Pracuje w standardach VGA, SVGA, XGA. Jest kompatybilny z systemami TV: NTSC, PAL i SECAM. Projektor współpracuje z odtwarzaczami video i DVD oraz komputerami PC i MAC. Posiada przydatną opcję Source Auto Detect, dzięki której automatycznie wykrywa rodzaj sygnału urządzenia, do którego jest podłączony.

Urządzenie waży 4,4 kg, a jego wymiary to: 361 x 250 x 173 mm.

Projektor sprzedawany jest z akcesoriami podkreślającymi jego przenośny charakter takimi, jak niewielka walizka służąca do wygodnego przenoszenia oraz zestaw kabli.

MUSTEK MLCP 2100 objęty jest dwuletnią gwarancją. Sugerowana cena detaliczna urządzenia 8335 zł netto.

Veracomp

tel: (12) 431 10 10 www.veracomp.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200