Veracomp oferuje nowe głośniki Logoitech

Firma Veracomp, autoryzowany dystrybutor produktów Logitech, wprowadza do sprzedaży trzy nowe systemy głośników.

<!-- grafika --><img src="/nws/gfx/glosniki.jpg" align="right" vspace="5" hspace="10"><!-- kgrafika -->

Nowe głośniki firmy Logitech wprowadzane do sprzedaży przez przeznaczone są dla użytkowników, którzy wykorzystują komputer również do słuchania muzyki odtwarzanej z CD lub MP3, gier i oglądania filmów DVD.

Pierwszy z nich, SoundMan SR-30, to zestaw składający się z czterech głośników o mocy 30 wat oraz podręcznego urządzenia sterującego (tzw. pilota na uwięzi) - SoundTouch wyposażonego w regulację głośności i barwy dźwięku, przycisk wyłącznika, wskaźnik mocy i złącze do . Głośniki dostarczane są wraz z oprogramowaniem multimedialnym - Soundmobile.com.

Drugi zestaw, SoundMan S-20 składa się z trzech stereofonicznych głośników i subwoofer’a. SoundTouch. Na urządzeniu jest też przycisk wyłącznika, wskaźnik mocy i złącze do słuchawek. Głośniki i suboower są magnetycznie ekranowane. Do zestawu dołączane jest oprogramowanie Soundmobile.com do muzyki cyfrowej.

Trzeci zestaw jest najprostszym z nowych głośników zaproponowanych przez firmę Logoitech. SoundMan S-4 zawiera dwa niewielkie głośniki wyposażone w regulator głośności, wskaźnik LED oraz złącze do słuchawek. Zestaw może współpracować z przenośnymi odtwarzaczami CD i MP3. Dostarczany jest wraz z oprogramowaniem Soundmobile.com.

Nowe głośniki firmy Logitech, objęte dwuletnią gwarancją, dostępne będą na początku września. Ich ceny nie zostały jeszcze ustalone.

Veracomp

tel.: (12) 431 10 10

www.veracomp.com.pl


TOP 200