Veracomp oferuje nową płytę główną firmy ABIT

Veracomp, autoryzowany dystrybutor produktów ABIT, wprowadził do sprzedaży kolejną płytę główną tej firmy: KT7-RAID.

Nowy produkt firmy ABIT oferowany przez Veracomp, płyta główna KT7-RAID, wyposażona jest w chipset VIA KT133 i została zaprojektowana specjalnie dla procesorów AMD-K7 Socket A 200 MHz FSB. ABIT KT7-RAID wyposażona jest w kontroler ATA/ 100, który pozwala na transfer danych z szybkością 100 MB na sekundę. Kontroler umożliwia również obsługę trzech poziomów RAID: striping (RAID 0), mirroring (RAID 1) oraz striping + mirroring (RAID 0+1). KT7 RAID wyposażona jest w system monitoringu pracy płyty i procesora. Jest to trójfazowe rozwiązanie (3-Phase Power Solution & Active Cooling), które wykorzystuje sześć tranzystorów MOSFET. Rozpoznają one warunki ewentualnego zagrożenia dla stabilności pracy płyty i procesora.

Płyta współpracuje z wszystkimi dostępnymi systemami operacyjnymi: Microsoft DOS 5.X , Windows 95/98/2000/NT4.0 oraz ABIT Gentus 2.0 (Linux). Urządzenie wyposażone jest w dwukanałowy kontroler IDE obsługujący standardy Ultra DMA 66 i 33. Posiada również dodatkowy, także dwukanałowy kontroler IDE, który współpracuje z Ultra DMA 100/66/33. KT7-RAID wyposażono w sześć slotów PCI, jeden AGP (1X/2X/4X), jeden ISA oraz trzy 168-pinowe gniazda DIMM, dzięki czemu może obsłużyć do 1.5 GB pamięci SDRAM. Płyta posiada również złącze do napędu dyskietek, gniazda portu równoległego, portów szeregowych, a także portu na podczerwień. W KT7-RAID zainstalowano 4 złącza USB. Standardowo, urządzenie ma wbudowane wyjście do klawiatury i myszy oraz wykorzystuje opcje Wake-on-LAN i Wake-on-Ring.

Produkt objęty jest 24 - miesięczną gwarancją, a jego cena dla użytkownika końcowego wynosi 789zł netto.

Veracomp

tel.: (12) 431 10 10

www.veracomp.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200